Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet tudnék megtanul...

Milyen nyelvet tudnék megtanulni könnyen?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban jövök ide sírni a nyelvtanulás topikba, nézzétek el nekem, sajnos én nekem tanulási nehézségem van, képtelen vagyok tanulni, szerencsére felmentettek nyelvből így nem buktam meg érettségin. Viszont annyira jó lenne angolul értenem valamit, de nem megy, alap szavakat, pl maybe.. vagy naponta lefordítom, nem marad meg, képtelen vagyok megjegyezni. Kb. azokat a szavakat tudom amiket 11 évesen az első 5-10 angol órán megjegyeztem.


Szeretnék valami nyelven, megtanulni ami könnyű, és egy olyan mint én is meg tudja tanulni. Eszperantó? Lovári? Bármi, csak legyek magamra kicsit büszke, hogy "ezt tudom".


2021. máj. 1. 02:08
1 2
 11/12 anonymousreview60 ***** válasza:
Mi a bajod az "sch"-val? Teljesen egyértelmű. Hogyan kellene az "s" hangot jelölni?
2021. júl. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.


A duolingo.com-ot ismered? Ingyenes, az angolt és a németet magyar nyelvvel párosítva tanulhatod. Csinálj meg pár leckét és talán úgy már látni fogod, melyik menne jobban.

Amúgy ezekhez a nyelvekhez rengeteg segédanyag és nyelvtani magyarázat is elérhető a neten ingyenesen.


Hú, a lengyelt én annyira nem javaslom, az egyik legnehezebb nyelv... :D

2021. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!