Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok írni kínai nyelvtanul...

Tudnátok írni kínai nyelvtanuláshoz tippek?

Figyelt kérdés

Kínaiul kezdtem el tanulni magamtól. Tudom, hogy nem jó tanár nélkül tanulni, de sajnos nincsen lehetőségem máshogy. Le van töltve egy csomó applikáció és van egy Kezdő kínai nyelvkönyve magyaroknak c. könyvem. Sajnos az angolom nem valami jó, ezért az angol nyelvű videókból nem mindent értek, de azt is ajánlhattok.

Mindenféle tippnek, trükknek vagy tanulási technikának örülnék. Előre is köszönöm. :)



#nyelvtanulás #kínai nyelv #kínai nyelvtanulás #Kínainyelvtanulás #Trükkök tippek #Kínai nyelvtanulás kezdőknek
2021. jún. 17. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Naigen, szóval ha javasolhatok valamit, az először egy angol C1 legyen, és sokkal könnyebb lesz az élet. :)
2021. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1 válaszoló.

A C1 nyelvvizsgák megvan, de jelenleg is tanulok, ezért nem értek mindent, de ezt le is írtam, ezért is mondtam, hogy ajánlhattok videókat is.

2021. jún. 18. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első válaszolónak teljesen igaza van, az Angol C1 muszáj a kínai nyelvhez, egyszerűen csak azért, mert az összes minőségi tananyag angolul található.


Én tankönyvnek a Hanban könyveket javaslom, az összes kiadvány kiemelkedően jó minőségű. A HSK sorozatuk is nagyon jó. Rengetek kínai, tajvani, angol, magyar kínai nyelvkönyv megfordult már a kezeim között, és a Hanban kiadó vert mindent, nem hiába, ha jól tudom, ők a hiavaftlos állami kiadó. Nem ismerem sajnos a HSK1-2-3 szinteken, de a 4-5-6 nagyon jó, gondolom akkor az 1-3 is az.


A szókártyás módszert is ajánlom még, illetve a Pleco applikáció-t mindenképp töltsd le, az az alap.

2021. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló. Köszönöm a könyv ajánlást. A Pleco-t meg már letöltöttem. :)
2021. jún. 18. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!