Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Itt miért beszélnek le mindenk...

Itt miért beszélnek le mindenkit a Japán nyelv tanulásáról?

Figyelt kérdés
Párszor kérdeztem itt ez ügyben de több kérdésben is látom, hogy érdembeli válasz helyett inkább csak kritizálják a kérdezőt sőt biztatás helyett meg kötözködnek vele, hogy "lefogadom hogy semmikor se tudsz majd japánul beszélni, értelmesebbet is tanulhatnál mint német.." "meg inkább a saját anyanyelveden kéne tisztességesen megtanulni" mikor nem is ez volt a kérdés...ezt így kicsit jobban kifejtette. Mikor egy rossz szavam nem volt senkihez sőt nincsenek olyan céljaim vele mint tolmács lennék, egyszerűen hobbi szinten és időtöltés miatt. Olyat kérdeztem, hogy milyen iskolát ajánlanának e célból erre érdembeli választ nem kaptam csak folyamatos kioktatást és emiatt le is töröltettem a kérdést. Miért zavar másokat és miért kell ennyire kritizálni azt aki szeretne megismerni és tanulni új nyelvet? Sőt egyik kapott választól eléggé elment a kedvem de végülis nem neki volt igaza mert törölték hamar. Már félek bármilyen kérdést itt feltenni, mert mindenhol szinte belekötnek az emberek és a kérdésre választ meg persze nem kapok csak kéretlen hozzászólásokat. Sőt ezt nem csak a japán nyelvtanulás kérdéseknél látom hanem bármilyen nyelv tanulásnál, hogy "teljesen felesleges, nincs értelme" stílusú darabok.:(

2021. okt. 4. 18:34
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
9.BEHALOK, ez a gyik és nem valami kötelező nyelvtan óra...
2021. okt. 4. 19:14
 12/30 A kérdező kommentje:

10.te se hisztizz...undorító stílusod van🤷‍♀️

nem a valósággal van a bajom hanem ahogy egyes embereknek milyen undorító stílusban adnak választ...

2021. okt. 4. 19:15
 13/30 A kérdező kommentje:
Menjetek a francba, bánom, hogy egyáltalán itt töltöttem az időmet.
2021. okt. 4. 19:16
 14/30 A kérdező kommentje:
Törlöm magam, mert nem vagyok hajlandó elviselni ezt a nyers és kultúrátlan stílust egyesektől...halszagú pnanyalással...
2021. okt. 4. 19:18
 15/30 anonim ***** válasza:
81%

bocsi, de mi undorító a stílusomon? 😃

Az már megint, hogy megmondtam hogy felesleges ilyen ranteket kiírnod ide, mert ahelyett tölthetnéd értelmesen az idődet, és pl. tanulhatnál japánul, amit te „annyira szeretnél”?

2021. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
15.halszagú pnanyalással...milyen szöveg ez?
2021. okt. 4. 19:22
 17/30 A kérdező kommentje:
15.Szerinted feleslges szerintem nem...nem vagyunk egyformák pinaszagú!
2021. okt. 4. 19:23
 18/30 anonim ***** válasza:
80%

Az nem én voltam, Istenem 😂

10-es és 15-ös vagyok csak✌️

2021. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
38%

Na már ezért jelentettem is válaszod, kulturátlan hozzászólás...

Már be is kakkantottam,köszi azt gondoltam bent fog maradni de kijött!

2021. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
80%
Mellesleg te voltál kíváncsi a mi véleményünkre...
2021. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!