Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet könnyen megtanuln...

Hogyan lehet könnyen megtanulni 1 nyelvet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elszeretnék kezdeni tanulni 1 nyelvet. Ami a spanyol lenne. Szerintetek, hogy érdemes belevágnom? Tanár nélkül, itthon, egyedül szeretnék megtanulni. Régóta szeretnék 1 új nyelvet megtanulni. Valami tipp/trükk? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2022. máj. 28. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a németet tanultam autodidakta módon, először az alapvető szavakat érdemes megtanulni, a legtöbb nyelvhez van fenn neten cikk 100-200 leggyakoribb szó néven. A szavakat igyekeztem mondatba foglalva megjegyezni, így nem csak a szót jegyzés meg hanem a mondatalkotást is kicsit jobban átlátod. Érdemes még ezen kívül az időt, tehát múlt jelen jövő tudni használni és ha ezek már mennek sok olyan weboldal van ahol tanulási célzattal beszélhetsz külföldiekkel. Beszéd közben sokkal könnyebben tapad és egy anyanyelvi szintű embertől sokmindent tanulhatsz :)
2022. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm szépen!
2022. máj. 28. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként olvastam olyat, hogy az ügynökök úgy tanultak nyelvet, hogy ugyanazt az idegen nyelvű könyvet olvasták újra meg újra, azt is kipróbáltam, de miután többször belealudtam, feladtam 😁
2022. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!