Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjek el németet...

Hogyan kezdjek el németet tanulni?

Figyelt kérdés
Gimiben tanítottak németet, de az egyenlő volt a nullával, így kb. semmit se tudok. Honnan érdemes tanulni? Magyar és angol forrás is jöhet.
2022. júl. 16. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez egy rohadt jó nyelvkönyv, legalábbis én ebből szedegettem fel tudást.

2022. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinte minden tárgyra ráírtam mi az németül. Ami olyan pl fogkefe ilyesmik arra alkoholos filccel, bútorokat ilyesmiket posztiteztem, kocsi kormány sebváltó stb azokat maszkolószallaggal és arra van felírva. Így aztán használat közben mindig a fejemben van németül, hogy éppen mi az a tárgy, főnév, ami éppen előttem van, ezt én találtam ki magamnak és soha nem tanultam ilyen gyorsan szavakat mi t ezzel a módszerrel.
2022. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!