Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Görög nyelven tud itt valaki?...

Görög nyelven tud itt valaki? Nem bántad meg, hogy belekezdtél?

Figyelt kérdés

2023. aug. 1. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy rövid ideig tanultam, aztán sajnos másképp alakult az élet. De imádtam, még ha nehéz is volt. Mára már csak annyi maradt belőle, hogy tudok útbaigazítást kérni kint, meg rendelni az étteremben. De remélem, egyszer vissza tudok menni a nyelviskolába, hogy rendesen megtanuljam.
2023. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:(
2023. aug. 1. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Korábbi munkahelyem miatt tanultam egy ideig, gyakran kellett Athénba utaznom hosszabb rövidebb időre úgyhogy gondoltam jól jön, de kb egy gyenge középfokig jutottam. Covid miatt aztán nem küldtek többet akkor abbahagytam a tanulását, meg azóta munkahelyet is váltottam. Nem bántam meg, nem is tudom miért lehetne egy nyelv tanulását megbánni :)

Írni és beszélni már nem igazán tudok görögül, nem nagyon volt lehetőségem gyakorolni, de az olvasott szöveget és videókat még azért megértem. Én mondjuk nem tervezem újra tanulni, egyfelől kevesebb időm lenne mostanában rá, másfelől elég drága volt, így hogy max nyaralás alatt használnám már nem költenék többet rá.

2023. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ógörögül tanultam csak. Nem bántam meg, sőt, imádtam! Visszahoznám a közoktatásba.
2023. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Micsoda buta kerdes.

Miert lehetne meg banni egy nyelv tanulasa?!

2023. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* megbanni
2023. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem! Soha nem bántam meg! Éltem Görögországban 3 évet, életem legszebb évei voltak. Kb félvév alatt megtanultam beszélni, volt egy párom, 8 évig éltem vele, nem csak ott, itt is, közös üzletet nyitottunk azután beteg lett, sajnos a rák erősebb volt!

Jártam itt a Görög önkormányzathoz tanfolyamra, de a nyelvtan nagyon nehéz, 3 év után sajnos fizetős lett és nekem nem volt pénzem megfizetni. Ezért hagytam abba. A vágyam még mindig az, hogy egyszer kiköltözöm. Nekem odahúz a szívem!

2023. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!