Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha otthon szeretnék megtanulni...

Ha otthon szeretnék megtanulni angolul akk honnan tudnék szerezni netes anyagot a nyelvtanhoz?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondoltam mint a tankönyvek. Csak jó lenne ha netről le szedhetném őket. Még 2011-ben megszeretnék tanulni alapfokon angolul :)

Köszi a segítséget 16/F


U.i.: Jah németből meg már megvan a középfok ezért is szeretnék egy másik nyelvet megtanulni.


2011. jan. 1. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Beirod a gugliba, hogy angol alapfokú nyelvviszgához feladatok és hoppá ott is lesz amit keresel. Nézelődj.
2011. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem, de nekem nem feladatok kellenek, mert ugye nehéz megoldani egy feladatot, ha semmit sem értesz belőle :DD

Nekem inkább angol tankönyv szerű dolog kellene...

2011. jan. 1. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Headway könyvek :)
2011. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remélem találok netre feltöltött headway könyveket :) Köszi a választ!
2011. jan. 1. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
nyelvtanhoz az oxford angol nyelvtan tökéletes. :) én is a netről szedtem le.
2011. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Linket tudnál adni esetleg? :)
2011. jan. 1. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
tessék: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 1. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:
a www.5percangol.hu és a www.mywords.hu tökéletesen megfelelnek (a 2. összeszedettebb, de az 5perc is nagyon jó)
2011. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!