Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudok otthon megtanulni...

Hogy tudok otthon megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
tehát itthon szeretnék megtanulni angolul legalább olvasás-fordítás szinten. nem célom (egyenlőre) a nyelvvizsga, de későbbiekben esetleg az se lenne rossz és megalapozni ezzel jo lenne. Mit tudtok ajánlani?
2011. ápr. 20. 21:44
 1/5 anonim válasza:
magántanár, esetleg vannak ilyen könyvek amikből lehet tanulni vagy nyelviskola csak az a baj hogy ezek drágák
2011. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Báti László-Véges István : Angol nyelvkönyv kezdőknek. (olvass után a neten, nagyon jó önálló tanuláshoz, ja és van hozzá hangkazetta, sajnos nem cd, de ez ne zavarjon.)
2011. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, de ilyen dvd-k is vannak amin még gondolkoztam, vagy az nem ér sokat?
2011. ápr. 21. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
Nos, szerintem filmekkel kezdeni totálisan rossz, de lehet hogy ez csak az én véleményem. Nem kevés időt rá kell szánni a nyelvtanra is (Majdnem az összes igeidőt célszerű tudni kapásból) meg egy alapszókincs sem árt kezdésnek.
2011. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
hát az is segít ha filmet nézel először angolul magyar felirattal, majd angolul angol felirattal, majd felirat nélkül angolul. emellé szerezz be egy angolkönyvet és netezz angolul hogy bővüljön a szókincsed és hogy ráérezz, hogy milyen igeidőt mikor használnak!
2012. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!