Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valóban lehetetlen elérni...

Valóban lehetetlen elérni francia nyelvből nulláról kezdve a középfokú nyelvtudást egyedül tanulva,6-7 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom azt, hogy a francia nyelv mennyire nehéz, illetve hogy azt szinte lehetetlen egyedül megtanulni...


De ha van egy jó nyelvkönyvem, amihez van hanganyag, sok gyakorlat megoldókulccsal, és napi szinten 2-3 órát szánok rá intenzíven, akkor is "lehetetlen"?


Nem lehetséges, hogy ez a hozzáállás kissé eltúlzott?


Angolból felsőfokú nyelvvizsgám van, és napi szinten használom is azt a nyelvet.


Mit gondoltok erről?

Esetleg tapasztalat valakinek ezzel kapcsolatban?


2011. júl. 27. 21:10
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Várjuk a választ! :)
2015. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én egy év alatt jutottam németből középfokú szintre teljesen magamtól tanulva. Tekintve, hogy a francia nyelvtani alapok egyszerűbbek (nincs főnévragozás, melléknévragozás, főnevek neme egyszerűbb stb.), szerintem megfelelő időráfordítással teljesíthető a dolog, pláne ha már van tapasztalatod az egyedül tanulásban.
2015. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!