Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet tanuljak angol...

Milyen nyelvet tanuljak angol mellé?

Figyelt kérdés
Egy nyelvvizsgám már van, de diplomához ugye kettő kell. Németet is tanulok, de nagyon nem megy és bevallom, nem is szeretem, így azt inkább hanyagolnám. Mi éri meg? Gondolom sokan fogjátok javasolni a franciát. Az nagyon nehéz? A spanyol nem lenne jó választás?
2011. aug. 12. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
német, spanyol, orosz
2011. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De ha rám hallgatsz, akkor inkább az angolt tanuld még jobban.

Nyelvvizsga egy dolog, használni is tudni kell!

2011. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudom használni, kint dolgoztam 2 évet Angliában au-pairként. Szóval tényleg valami mást kell keresnem :) Köszönöm válaszod!
2011. aug. 12. 16:51
 4/9 anonim válasza:
A spanyol nagyon jó választás lenne, sok helyen beszélik, mert az angol mellett ez is világnyelv. Szerintem az olasszal vagy orosszal is sokra mehetsz.
2011. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A spanyol mindig is érdekelt, de az orosz is. :)
2011. aug. 12. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a németet kizárod, akkor én is a spanyolt ajánlanám. Én is most tanulom, és nagyon szeretem. :)
2011. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az angol mellett az oroszt tanulom 2 éve. A két nyelv így együtt nagyon hasznos, mert tudsz egy nyugati nyelvet és egy keletit. ;)
2011. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is a spanyolt ajánlanám, vagy az oroszt, hiszen újra kezd divatba jönni.

Egyébként még a keleti nyelveket érdemes tanulni (kínai, japán), habár ezek elég nehezek, de kevés ember beszélni hazánkban.

Ha pedig tényleg csak a diplomához kell egy nyelvvizsga, akkor eszperantó - ha azt elfogadják.

2011. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
angol után nagyon nehéz a német, én is a spanyolt ajánlom vagy az oroszt
2011. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!