Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnék meg japánul?

Hogyan tanulhatnék meg japánul?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, de 4 éves koromtól fogva ki akartam költözni Tokyóba, csak az a baj, hogy nem tudok Japánul. Nem úgy akarok megtanulni, hogy jaj, két év és nyelvizsga, hanem fokozatosan, csak az a baj, hogy a szüleim nem fizetnének tanárt, mert egyáltalán fizetni sem akarnak. Külön óráim sincsenek, legalább is ami fizetős, mert nem hajlandóak fizetni, így gondoltam, hogy keresek magamnak online tanárt. Itt is probesz van! Nem hinném, hogy egy komplett felnőtt oktatna engem. A másik probléma az, hogy nekem nincs bankkártyám, és csak olyan online tanítási lehetőséget találtam, amit csak bankkártyával lehet fizetni. Nem tudom mit tegyek. Mindenki azt mondja, hogy ne a szüleim határozzák meg, hogy mit akarok csinálni, még a szüleim is ezt mondják, erre mindég ők akadályoznak... angolból jó vagyok, úgyhogy azt hiszem, hogy elférne még egy nyelv az életembe.
2011. dec. 31. 22:21
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Vagy 3 és fél év... hm...
2012. jan. 1. 18:06
 22/55 A kérdező kommentje:
Vagy 3 és fél év? hm...
2012. jan. 1. 18:07
 23/55 anonim ***** válasza:
68%

Az input módszer segítségével gyorsan megtanulhatsz japánul.Khatzumoto így tanult meg japánul 18 hónap alatt. A nap 24 órájában japán környezetet teremtett magának. Így olvasott, beszélt, hallgatott mindent. 10000 mondat megtanulása után anyanyelvi szintem beszél japánul.


Khatzumoto blogja


[link]


Az input módszerről itt olvashatsz többet:


[link]


Nem szükséges a nyelvtanár ha igazi elszántság és kitartás van benned és igazán meg akarod tanulni a japánt, akkor sikerülni fog.

2012. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én éppen ma jutottam hozzá a RS nyelvtanító program JAPÁN nyelvi fájljaihoz. Másik nyelvet is tanulok ezzel a programmal, és ajánlani tudom. Netről le lehet szedni. :)

2012. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! ^^
2012. febr. 5. 20:24
 26/55 anonim válasza:
100%
2012. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
Téll köszi..., de én nem találom.
2012. febr. 6. 14:07
 28/55 A kérdező kommentje:
mármint az RS-t.
2012. febr. 6. 14:16
 29/55 A kérdező kommentje:
De már ő se tudja...
2012. febr. 6. 14:25
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Rosetta Stone-ról...

Linket tényleg nem tudok már adni, mert törlöm általában, amint nincs rá szükségem. De torrent oldalakon (nem tudom, mennyire szoktál használni torrentet) fenn van...fenn kell még lennie.


1 szint kb 600 MB méretben. Skype-on átküldhető így? Ha egyáltalán nem találod...


24. vagyok

2012. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!