Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnék meg japánul?

Hogyan tanulhatnék meg japánul?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, de 4 éves koromtól fogva ki akartam költözni Tokyóba, csak az a baj, hogy nem tudok Japánul. Nem úgy akarok megtanulni, hogy jaj, két év és nyelvizsga, hanem fokozatosan, csak az a baj, hogy a szüleim nem fizetnének tanárt, mert egyáltalán fizetni sem akarnak. Külön óráim sincsenek, legalább is ami fizetős, mert nem hajlandóak fizetni, így gondoltam, hogy keresek magamnak online tanárt. Itt is probesz van! Nem hinném, hogy egy komplett felnőtt oktatna engem. A másik probléma az, hogy nekem nincs bankkártyám, és csak olyan online tanítási lehetőséget találtam, amit csak bankkártyával lehet fizetni. Nem tudom mit tegyek. Mindenki azt mondja, hogy ne a szüleim határozzák meg, hogy mit akarok csinálni, még a szüleim is ezt mondják, erre mindég ők akadályoznak... angolból jó vagyok, úgyhogy azt hiszem, hogy elférne még egy nyelv az életembe.
2011. dec. 31. 22:21
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ^^
2012. febr. 6. 17:11
 32/55 anonim ***** válasza:
Hogyan oldjuk meg?
2012. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem...
2012. febr. 6. 17:49
 34/55 anonim válasza:
Szrintem a skype-ra érti, vagy arra, hogy hogyan küédhje át.
2012. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
Msn messengeren simán át lehet küldeni! ^^ És köszönöm a komikat!
2012. febr. 6. 17:59
 36/55 anonim ***** válasza:

Hello,


Van MSN-em is. Ha akarod, ott átküldhetem...

2012. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm! *-*
2012. febr. 6. 18:54
 38/55 A kérdező kommentje:
Akkor ezt egyenlőre hagyom... * huhh * középiskoláig legalább is.
2012. febr. 11. 10:22
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Miért hagyod azt, amit tulajdonképpen még el sem kezdtél? Lehet azt hagyni egyáltalán? Nem tűnsz olyan komolynak számomra. Ez inkább csak olyan hirtelen fellángolás volt. :)


24.

2012. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem úgy értem! Csak egyenlőre nincsenek lehetőségeim, ezért.... ( pedig azért még próbálkozok ) inkább úgy mond "visszaveszek" egy kicsit a gimiig.
2012. febr. 12. 10:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!