Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyiket válasszam? Spanyol...

Melyiket válasszam? Spanyol vs francia

Figyelt kérdés
5. éve tanulok angolt rendszeresen, heti 5 órában, és szeptembertől külön tanárnál is fogok gyakorolni. Még spanyolul és franciául akarok megtanulni, és az a kérdés, hogy melyiket lenne könnyebb angol mellett, és úgy általánosságban melyiket ajánlatos tanulni? Egyszerre csak az egyiket akarom elkezdeni, de később a másikra is rá akarok térni valamilyen szinten.

2012. aug. 26. 12:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

8-as vagyok. 9-es, ezen azért vitatkozhatnánk, hogy a franciát vagy a spanyolt beszélik-e többen. Mindenesetre Európában biztos többre megy a franciával.

10-es, köszi, hogy leírtad.. tudom, hogy a latin miatt van, de én arra fektettem a hangsúlyt, hogy hasonló szavak is vannak, ezért azokat a szavakat, amelyek hasonlóak, ki tudjuk következtetni. :) És írtam, hogy spanyolul még nem tudok, de biztos ott is hasonló. De köszi, most megjegyeztem őket. :)

2012. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Eddigieknek mind köszönöm a választ és a bővebb kifejtéseket is:)
2012. aug. 28. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!