Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A francia és a spanyol nyelv...

A francia és a spanyol nyelv nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a gimnáziumban van francia nyelvoktatás, én nem tanulom, de az osztályomban van pár ember akik azt tanulják és ők mindig azt mondják, hogy nagyon nehéz tanulni. A franciát azért nehéz tanulni mert a kiejtés nagyon eltér az írástól, meg nagyon orrhangon kell kiejteni a legtöbb szót is. A spanyolról annyit hallottam hogy könnyű nyelv, egyik osztálytársam külön tanul spanyolul és neki nem okoz nagyobb gondot egyedül tanulnia sem.
2013. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tanulom mindkét nyelvet.A franciában nekem az írás és a kiejtés volt szokatlan,mert leírsz valamit és tök máshogy ejted.:D De bele lehet rázódni! :) A spanyol az elején nagyon könnyű,aztán kicsit nehezedik mikor bejönnek a visszaható igék,és a különböző igeidők.A francia alapvetően szerintem nehezebb,a spanyol pedig szebb és dallamosabb :D
2013. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!