Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelven beszélsz?

Milyen nyelven beszélsz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 15:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Nekem még nincs nyelvvizsgám és gimibe járok,de angolul tudok beszélni(amit már ált. suli 4. osztályától tanulok).Olaszul is tudok,tavaly kellett választani egy nyelvet.
2009. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
anyanyelvemen, a magyaron kívül :) ? angolul, és kicsit oroszul.
2009. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
magyar, angol, német, spanyol, és kicsit francia :)
2009. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Hát társalgási szinten folyamatosan, angolul. Zötyögve, dadogva, őőzve franciául :)
2009. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
89%
magyar, török
2009. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Magyar, angol, német. Ha olyan sznob lennék, mint a csoporttársaim beírnám a latint is, de én bevállalom, hogy hiába tanultuk egy évig a könyv első leckéjét is csak nehezen tudnám lefordítani. Mint a többiek. Csak szerintük a "tanultam latint" az egyenlő a "tudok latinul"-lal. :)
2009. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Angolul,németül jól,franciául középszinten,és nemrég kezdtem a hollandot.

De ennyi nyelvet már elég nehéz szinten tartani,mindet kellene folyamatosan gyakorolni.

Legalábbis nekem,mert nem vagyok olyan zseniális,hogy tanulás nélkül is tudjak:P

2009. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

angolul [felsőfokra készülök] és olaszul [abból meg középfokra], szval kb. ilyen színvonalon..

de szeretnék többfélét megtanulni, még. :]

2009. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
90%
német felsőfokúm van (ami még nem jelenti azt h tudom is a nyelvet f*szán) meg egy angol közép
2009. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Angol, francia, orosz, svéd, norvég, dán, finn, egy kevés lengyel és ukrántudásom is van, valamint tanultam németül, de nem állítom, hogy tudok.
2009. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!