Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék megtanulni jelelni...

Szeretnék megtanulni jelelni és az lenne a kérdés hogy magamtól megtudok vagy feltétlen kell tanán? Ha egyedül is lehet akkor ismertek olyan oldalakat ahol tanítanak ilyet? Oktató videókat? Vagy hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 08:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én 17 éves vagyok. Szóval ezt a magyar jelelést nem tudom sehol használni és még megtanulni rendesen sem csak akkor ha van olyan ember aki kiválóan "beszéli"?!
2013. jún. 30. 18:29
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért néhány dolgot leszűrhetsz a szótárban levő példa kifejezésekből és példamondatokból. A CD-ken van nyelvtan is, úgyhogy nem biztos, hogy fognod kell egy siketet, hogy megtanulj jelelni.
2013. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Joola ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy ha komolyan érdekel mindenképpen járj tanárhoz, mert a jelnyelv nem csak a jelek egymásután pakolásából áll. Autodidakta módon csak nagyon alap szinten tudsz megtanulni, a nyelvtanról, proformokról, mimikáról nem sok mindent találsz a neten. Nagyon sok városban lehet tanfolyamra járni és vannak egészen jók is. Én Pécsen járok, siket nőtől tanulunk és nagyon gyorsan haladunk. Sok sikert!
2013. dec. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!