Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha a spanyol és az olasz...

Ha a spanyol és az olasz nyelv közül kellene választanom melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
melyik az angolhoz leginkább hasonló, melyik a beszéltebb egyszerűbb nyelv?
2014. márc. 2. 21:04
 1/6 anonim válasza:
73%
olaszt tanulok, de biztosíthatlak róla, hogy a spanyol egyszerűbb. az angolhoz egyik sem hasonlít túlzottan. de bármelyiket ajánlom :)
2014. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jo koyzonom igen en iy a spanyolt gondolgam leginkabb en azt is akarok tanulni sak a tasom is olaszt tanult es azt akarjak hogy en is azt tanuljak de en spanyolt szeretnek meg hallottam is hogy a spanyol konnyebb mint az olasz :) koszi a valaszt
2014. márc. 2. 21:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Uristen elnezest a hibakert -.-
2014. márc. 2. 21:47
 4/6 anonim válasza:
Én olaszul beszélek. Az angolhoz nagyjából egyaránt vannak közel vagy távol (nézőpont kérdése), mivel mindkettő újlatin nyelv, míg az angol germán. Mindkettő nyelvet egyébként lehet hasznosítani az éppen aktuális munkaerő-piacon is. Szerintem tanuld azt amelyik közelebb áll a szívedhez. :-) Szerintem még külön jó lenne amúgy, ha 2 különböző nyelvet beszélnétek a tesóddal.
2014. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nekem a spanyol az "közelebb áll a szívemhez" és igen mostmár nagyon úgy néz ki hogy spanyolt fogok tanulni :9 köszönöm minden válaszolónak!
2014. márc. 5. 18:50
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2014. márc. 5. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!