Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon nehezen tanulok idegen...

Nagyon nehezen tanulok idegen nyelveket! Hogyan kezdjek neki az angol nyelvtanulásnak? Nekem olyan könyvre lenne szükségem ami jó szájbarágósan elmagyaráz mindent a kiejtést, a nyelvtant stb.

Figyelt kérdés
Nyár végére szeretnék letenni egy középfokú nyelvvizsgát.
2015. ápr. 15. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján neked legkevésbé egy könyvre van szükséged. Egy magántanárral többre mennél.
2015. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy meg főleg, ha a semmiből szeretnél nyelvvizsgát varázsolni négy hónap alatt.
2015. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez igy van. Ha annyira fontos neked nyár végére hogy tudjál angolul beszélni akkor egy magántanárra van szükséged. Pénzt és időt nem sajnálva, csak az angolra koncentrálva jó ha egy alapfokot elérsz. Emberek, ébredjetek már fel. Sokan jönnek a dumájukkal hogy angol igen én beszélek angolul aztán meg az angol szórend feladja nekik a leckét. Nem lehet elsajátitani egy nyelvet csak azért mert ez manapság a trend. A könyvel amit te szeretnél nem lehet beszélgetni. Nézz bele egy angol feliratba aztán majd rájössz hogy a szleng ugyanolyan része a nyelvnek. Szerintem ezt gondold át, mert 4 hónap alatt középfok az esélytelen. Bár remélem tévedek.
2015. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!