Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németet, franciát, vagy...

Németet, franciát, vagy oroszt tanuljak? Melyiket és miért?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt neked kell eldönteni. mindegyik hasznos, válaszd azt amelyiknek jobban tetszik a hangzása vagy esetleg az ország kultúrája.

szerintem ezek közül a legszebb a francia, az orosz és a német nekem nem tetszik.

2015. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orosz a legkönnyebb (tanultam), a német a leghasznosabb (munkavállalás). Franciát sokan szépnek tartják, én nem vagyok köztük.
2015. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Markus55 ***** válasza:

Franciát felesleges.

Az oroszok nagyon terjeszkednek, érdemes lehet.

A német nehéz, de nem haszontalan.

2015. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyik hozzád és a terveidhez közelebb áll. A német valóban hasznos munkavállalás szempontjából, itthon. Az orosszal kapcsolatban nincs tapasztalatom, de tőlem nagyon messze is áll. Franciát akkor, hogyha egyébként francia nyelvterületre tervezel később költözni, mert különben ebben az országban nincs sok értelme. Legfeljebb harmadik nyelvként, annak meg nagyon nehéz és időigényes. Tudom, tanulom.
2015. ápr. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz angolul, akkor azt válaszd, ami neked jobban tetszik. Ha nem, akkor a német vagy a francia érné meg a legjobban.
2015. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!