Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebben tanulha...

Melyik a legkönnyebben tanulható nyelv? (a cigány után)

Figyelt kérdés
Angol tanulok kb 6 éve (persze angol mindenhova kell) de már szint mindenki azt tanulja szóval nincs benne semmi nagy dolog. Tudtok mondani olyan nyelveket amik viszonylag könnyen (könnyebben) elsajátíthatók? Esetleg tipp hogy neten hol tudom elkezdeni tanulnia nyelvet?
2010. márc. 6. 09:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én angolt és olaszt tanulok.Azt kell mondanom,hogy számomra az utóbbi nyelv sokkal könnyebb.

Olaszt két éve tanulok,az angolt hét éve.

2010. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a franciát választod, akkor a szavak nagy része ismerős lesz, viszont a nyelvtannal egy kicsit küzdened kell. Az írásbeli rész a nehezebb.

De ajánlhatom a spanyolt is, ott is ráismerhetsz sok szóra, bár nem annyira, mint a franciában. A német nehezebb az angol után, mint elsőként.

2010. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én a románra szavazok, két hétig vtam kinn, és megértettem őket, de ez attól is függ, hogy mihez van kedved!
2010. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!