Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnék meg 1 év...

Hogyan tanulhatnék meg 1 év alatt angolul?

Figyelt kérdés

Jövöre megyek egy táborba ahol rengeteg a külföldi. Igy angolul beszélnek és leginkabb emiatt megszeretnek tanulni angolul.

hogyan tudnék Itthon megtanulni angolul? Annyira ,hogy tudjak beszélgetni? 13 éves vagyok és gondolkoztam nyelv sulin (5honapos tanfolyam) viszont 56 ezer Forint es nem igazán akarom ezt a szüleimmel kifizetettni. Miket tanácsoltok? Tenyleg nagyon fontos lenne ,hogy megtanulják angolul.

Mik azok amik tenyleg segítenek a nyelvtanulásban?



2015. aug. 19. 02:10
 1/4 nagykitty válasza:
Nagyon sok nyelvkönyv van CD melléklettel a könyvesboltokban, de pl. a www.5percangol.hu oldal is nagyon hasznos. :) Vannak feladatok, minden. Szerintem nézz ott körül.
2015. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
interpals.net-en tudsz keresni másokat, akik szintén tanulnak, így izgalmasabb, mint csak a könyvekből, de ehhez azért jó, ha kis alapod van már
2015. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis angol nyelvtan alapnak nem rossz.
2015. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

duolingo sokat segíthet, ezen kívül szókárnyákkal, nyelvkönyvekkel, angol nyelvű CD-kel, és sok sok gyakorlással elérhető. Ha pl. filmeket is angolul nézel, és minden tevékenységet, amit csak lehet angolul végzel, illetve, pl. mikor buszozol, vagy épp várakozol előkapsz néhány szókártyát és gyakorolsz, akkor 1 év alatt a nulláról is elérhető. Én idén januárban kezdtem angolt tanulni, ezekkel a módszerekkel, és jelenleg nagyjából B1-es az angol nyelvtudásom, ami úgy 2000-2200 szót jelent. Ezzel már úgymond lehet beszélgetni, bár azért még eléggé korlátolt szinten, de ha folytatom, akkor januárra, már elég jól fog menni.


[link]

itt tudsz a duolingora regisztrálni

2015. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!