Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Itthon vagyok 4hós babámmal....

Itthon vagyok 4hós babámmal. Szeretnék megtanulni angolul, de itthonról hogyan tehetném?

Figyelt kérdés
Csak tankönyvből lehet megtanulni angolul? És amit évekig tanítanak suliban, hogyan lehet egyedül hamar megtanulni? Lehetséges?
2010. márc. 12. 16:03
 1/2 anonim válasza:

Szerintem probáld meg az ELÓ-val.Asszem 20hónapos és 40 lecke vanhavi 4-5ezer forint.A tankönyvben van mindig két lecke és kapsz hozzá CD-t.Megtudod csinálni a neten a házit.

Szerintem nem rossz én a németet csinálom igy.

Most járok a 7-8dik leckénél.Szerintem egy probát mindenképp megér.Mellé olvasgass angolul hallgas angol zenéket nézz igy filmeket.Én nagyon meglepődtem h mennyit tanultam már igy mikor kimentem Svájcba és elég jol elboldogultam ott magam is.

2010. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az jó ötlet, amit az első válaszoló írt. De biztos vannak jó nyelvkönyvek is (akár netről is le lehet szedni csomót).

Vagy esetleg keress olyan magántanárt, aki hozzád tudna menni. (Bár nincsen gyerekem, nem tudom ez mennyire megoldható, csak egy tipp). Zeneszámokat azért nem ajánlom, mert a rím és a hangzás kedvéért sokszor rengeteg nyelvtani hiba van bennük. Inkább nézz angolul filmeket, vagy híradót (BBC-n állítólag nagyon szépen beszélnek).

2010. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!