Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162cm / 60 kg. Egy hónap...

162cm / 60 kg. Egy hónap alatt kéne 10 kg-t lefaragni, a "ez lehetetlen és egésségtelen" jellegű kommenteket mellőzzük. Hogy sikerülhet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Azt írtad, hagyjuk, hogy lehetetlen, tehát ezt kihagyom. :S


Igyál vizet, ha éhes vagy, és csak akkor egyél egy max. gyufásdoboz méretű szilárd élelmiszert, ha már rosszul vagy. Ezt naponta kb. háromszor. Elsősorban ilyeneket, hogy negyed alma, fél bébirépa, tehát zöldség, és gyümölcs.


Ezen kívül csak tiszta vizet igyál, semmi mást.


[link]


Ő 102 kilóból adott le tízet ennyi idő alatt, és sikerült neki. Igaz, belehalt, de lefogyott tíz kilót.

2011. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt sok a 10 kiló!

A bőröd , a melled meg fogja sinyleni az ilyen gyors fogyást

2011. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antóniaa ***** válasza:

Megpróbálok értelmesen válaszolni. Miért létfontosságú 1 hó alatt 10 kg? Az nagyon sok, főleg hogy alacsony vagy...Nem fog menni ennyi idő alatt,max nekiállhatsz...

Attól függ,hány éves vagy, úgy próbáld elkezdeni... Én a svájci diétától megkaptam amit vártam, de azt max 2 hétíg lehet csinálni... Kezdj el mozogni, amit tudsz heti 3-4-5 alkalommal végezni, illetve jól leizzaszt...

2011. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdéseket senki nem ír ki komolyan... Csak a reakciókra kíváncsi...
2011. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:)))))))))))
2011. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszoló linkelt, az nagyon durva, de most gondolj bele, ha 102 kilóból fogyott le 10 kg-ot 1 hónap alatt, akkor 60-ból kb 6-ot lehet csak... De ha bele is halsz.... Megéri?
2011. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell 10 kilót fogynod, max 5öt

amúgy LEVEL diéta, de hasmenésre számíts

2011. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát havi 10 kiló fogyás az téll nem egészséges :S heti 1-1,5 kilót kéne leadnod, akkor nem sínyli meg a bőröd.

egyél naponta 4-5 alkalommal, tornázz fél-1 óraát naponta és ha lehet 6 után ne egyél. Tudom h ez mind "közhely", de téll csak így lehet egészségesen fogyni. Csak kitartás kell hozzá :)

2011. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!