Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2,5 - 3 hónap alatt 15 kg?...

2,5 - 3 hónap alatt 15 kg? lehetetlen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Maximum nagy túlsúlyból lehet, azt is csak akkor ha tudod tartani a heti 1 kg mínuszt (ami nem túl valószínű mert a fogyás üteme nem állandó) Ha lehetséges lenne, akkor 3x4 azaz kb 12 kg-t lehetne elméletben! leadni 3 hónap alatt.

De mondom tudni kéne mekkora súlyról van szó, stb.:)

2011. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én másfél hónap alatt fogytam 15 kg-t, de nagy túlsúlyból és nagyon nagyon rossz életmódból álltam át.
2011. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia, én 19 éves lány vagyok és 173 centi magas, január közepén kezdtem el fogyózni és tornázni; akkor 80 kg voltam, most 68. még van rajtam 5 kiló, az nyárig lemegy. szóval igen, lehetséges, de nagyon keményen kell akarni és feladni akkor sem szabad, ha már szinte fizikai fájdalmat okoz a liszt és a cukor megvonása... sajnos ez van, de mindenképp megéri:) a fogyás tényleg nem egyenletes, az első két hétben lement 5 kiló, utána egy hónap alatt csak egy, azóta megint hirtelen sok és most megint stagnál egy hete. az az egy hónap szörnyű volt, azt hittem már örökre így maradok, nem fogok fogyni soha többé egy dekát sem, pedig ugyanúgy betartottam a fogyókúrát és mozogtam rendesen, de csak nem akart lejjebb menni a súlyom...majdnem feladtam de NEM SZABAD ezt tenni, csak küzdj és meglátod, lesz eredménye!;) sok sikert!
2011. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) nos, egy olyan 10-15kg plusz
2011. ápr. 4. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
10 még simán elképzelhető. 15 már kicsit sok.
2011. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76% mire tornáztál mennyit? mit ettél?
2011. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én 3 hónap alatt fogytam le 15 kilót a 90 napos diétával úgy, hogy mellette csináltam a Béres Alexandra féle tornát.

Ez volt 2 éve. Azóta 1 kilót sem szedtem vissza, pedig hajlamos vagyok a hízásra. Sztem egy próbát megér. Nekem bevált!

2011. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elhagytam a cukrot és a lisztet már kb 3 hónapja és 18 kg ment le. De nem szenvedek, mert eszek végülis mindent és naponta tornázok, van amikor csak 20 percet van amikor majdnem 2 órát. De valamennyit mindennap, nem is a fogyás miatt, hanem sokkal több energiám van és jobban érzem magam. Még kb 10 kg feleslegem van. Szóval a kérdésedre válaszolva lehetséges, de oda kell figyelni.
2011. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!