Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hónap alatt lehetséges,...

3 hónap alatt lehetséges, vagy lehetetlen küldetés?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és elhatároztam hogy a szülinapomra(jún 20) kigyúrom magam. Az a tipikus kidolgozott hasizom, mellizmok bicepsz, tricepsz stb. szerintem tudjátok mire gondolok. A közelben van lehetőség futásra, úszásra, van egy konditerem is de oda nem szeretek járni. Tehát a kérdés: mit egyek és tegyek ahhoz hogy elérjem a célomat? Nem vagyok kövér 65 kiló és 185 cm magas vagyok, fekvőtámasz és felülés itthon is megy, van egy 16 kilós súlyzóm is, tehát leginkább szálkásítani és tömeget növelni kéne. Remélem segítetek. köszi

2012. márc. 2. 22:17
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és a koksz az nem opció :)
2012. márc. 2. 22:20
 2/7 dirtboy ***** válasza:

olvasd el,ettől többet nem segítek

[link]

2012. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2015 júni 20ra talán.
2012. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ci.ara ***** válasza:

"leginkább szálkásítani és tömeget növelni kéne."Ezt a mondatodat gondold végig XD

Nem lehet egyszerre mind2-t csinálni először tömeget növelj aztán szálkásíts


és amit dirtboy küldött linket ne legyél rest elolvasni aztán ha elolvastad és vmit nem értesz akkor kérdezz !!!

2012. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

csirke + rizs kajálás egész nap, + 1-2 év kondi majd 3 hónap szálkásítás alatt talán.

A legjobb testekért megkell dolgozni.

2012. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Már sikerult ki gyúrni magad?
2015. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"leginkább szálkásítani és tömeget növelni kéne"


-nincs több kérdésem

2016. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!