Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 kilót fogynék kb.3 hónap...

15 kilót fogynék kb.3 hónap alatt (max.3,5) Lehetetlen? 17/L

Figyelt kérdés
Vettem fehérje turmixot (Nutrend Whey Core 100) naponta 1-2 innék belőle.Nagyon keveset ennék,abból is nagyrészt fehérjét.(turmix,csirkemell,túró stb..)és napi 3 liter víz,vagy cukormentes tea.Heti 5-6 órát edzenék (kardió,azon belül futópad,vagy sífutógép) + minden nap fél órát tornáznék + súlyzóznék (felülés,kitörés,hasprés,bicepsz...stb...) Nem vagyok kövér,de nem vagyok megelégedve magammal.Szerintetek lehetséges? :/ 17/Lány

2012. dec. 17. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges! Csinálj minél több aerob edzést. Az égeti a zsírt. De a kalóriákra figyelj, mert ha túlságosan lecsökkented akkor nem fogsz fogyni, csak izomból.
2012. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj de örülök hogy írtál! Most kicsit megnyugodtam:) Megfogadom a tanácsod:) Szép estét! +Zöld kéz
2012. dec. 19. 20:38
 3/4 king713 válasza:

Sajnos a lényeget kihagytad, hogy hány kiló és centi vagy.


Én fiúként ~30-35 kiló feleslegből tudtam 15-öt fogyni 3 hónap alatt hasonló módszerekkel, de nagy feleslegből könnyebb fogyni (az extrém kövér emberek felügyelet mellett akár havonta is tudnak ennyit).

2012. dec. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
173 magas vagyok és 58-60 kg VOLTAM :( most ehez a plusz tizen x...kb 12-13..
2012. dec. 20. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!