Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fel tudok készülni egyedül...

Fel tudok készülni egyedül egy angol nyelvvizsgára? Segítségre lenne szükségem!

Figyelt kérdés
11. osztályos tanuló vagyok. Az előző évben a jogász szak volt a cél, de most már úgy gondolom hogy egy gazdasági diplomával többre vinnem. Angolból négyes vagyok, ami siman lehetne ötös is...konnyen tanulom az angolt, ertem is, szeretem is. Eloszor egy szóbelire szeretnek elmenni. Arra hogyan tudok felkészülni? Mindent meghallgatom! Koszonom!
2016. máj. 22. 19:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Kőzépfokú nyelvvizsgáról lenne szó
2016. máj. 22. 19:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik nyelvvizsgát szeretnéd csinálni. Egyedül készültem és nem volt annyira nehéz. Jó, ha van valaki, akivel tudsz beszélni és ellenőrzi a nyelvhelyességed, ha nem vagy biztos magadban. Dolgozz ki tételeket, vagy témaköröket. Tanulj szavakat. Van olyan, ahol képleírás is van, azt is gyakorolhatsz. Plusz nézz filmeket, hogy meg is értsd a beszédet.
2016. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!