Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyiket tanulnád szívesen és...

Melyiket tanulnád szívesen és miért: francia, finn, norvég, észt, kínai, orosz?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Francia, Kínai, Orosz -> Anyagi okok miatt.
2016. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Orosz - már régebben tanultam kicsit, így az alapok megvannak, biztosan könnyebb lenne, mint a nulláról kezdeni valamit

Francia - spanyolul tanultam, ami jó alap a franciához

2016. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Norvég. Érdekes kultúra, az alapok már mennek.
2016. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Franciául, norvégul tudok. Emellé az oroszt választanám még, abból az alapok megvannak.
2016. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezek közül nekem csak a norvégnak van értelme. Csodálatos hely és jó az életszínvonal. Észteket és finneket nem kedvelem. Francia nyelvű országok sem érdekelnek és nem vagyok diplomata. Ráadásul nekem ronda nyelv. Amelyik kínai számít, az tud angolul. Régebben tanultam is, de elment tőle a kedvem. Ilyen szemét ország nyelvét nem vagyok képes tanulni. Orosszal sem megyek sokra. Max hobbinak jó nekem. Nincs szláv ismerősöm, nem akarok ilyen nyelvű országban élni, munkához nem kell. Sok rokonom is hiába tanulta. Érdekel a volt Szovjet Unió területe, de ők is kb. annyira beszélik gondolom, mint sok magyar.

Nekem ez a véleményem. Neked lehet más.

2016. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóval ez a rangsorom :

1. norvég, 2. orosz, 3. francia, 4. finn, 5. kínai, 6. észt

2016. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kínai !:)
2016. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Észt.Lehet, hogy nem olyan hasznos, de szerintem a legszebb nyelv.
2016. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Franciául már majdnem C1 szinten tudok,terveim között szerepel megtanulni egy kis nyelvet, leginkább észt és/vagy finn. 5. idegen nyelvnek meg oroszt szeretnék majd.
2016. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!