Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti melyik nyelvet tanulnátok?

Ti melyik nyelvet tanulnátok?

Figyelt kérdés

Angolt és németet ne írjátok. Német nyelvű országban születtem és élek. Angolul óvodás koromtól tanulok. Már ott is 2 nyelvű csoportba jártam.

Iskolában ezeket a nyelveket lehet tanulni : francia, olasz, spanyol, kínai. Őszintén szólva a francia nem tetszik, de a többi igen.


2016. szept. 15. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olaszul tanultam és imádtam. Sokan mondják, hogy a spanyol hasznos, de nekem az olasz jobban tetszett. Csodaszép a hangzása. A kínait nem szeretem, de ezt is hasznosnak mondják. Mert sokan beszélik, ugye.
2016. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi a célod vele :)


Ha a spanyolt választod, akkor elmehetsz Dél-Amerikába. Ha a kínait, akkor feltárul előtted egy teljesen más civilizáció, szóval szerintem az izgalmasabb, de sok hasznát szerintem nem fogod venni.

2016. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül a spanyolt választanám.
2016. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a spanyolt és az olaszt biztosan nem.

Nekem speciel a francia tetszik, de ha nálad az kilőve, akkor próbálkozz mega kínaival. Nagyon értées nyelvtudás, ha valóban magasabb szintre fel tudod majd fejleszteni.

2016. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na most ha későbbiekben céghez akarsz menni ügyintézőnek akkor gyakorlatilag azt kell megtanulnod/tudnod ami a vállalat kér kapcsolat fenntartása szempontjából. Ha nincs vele célod akkor teljesen mindegy mit választasz...

Világviszonylatban az angol, kínai, arab, orosz, spanyol azok amelyek kifizetődőek lehetnek.

Ami engem illet nekem angol és olasz nyelvvizsgán van és utóbbival kaphatnék cégnél munkát nem rossz fizetéssel :-)

Szóval kérdésedre válaszolva az olaszt választanám!

2016. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Spanyol, aztán olasz - ők nem igazán szeretik megérteni más emberek nyelvét, pl. angolt sem.


Egyébként gael nyelvet tanulnék ha lehetne, mert az gyönyörű :)

2016. szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nekem ilyen jó nyelvérzékem lenne én kínait tanulnék:)


A spanyol, olasz lehet hogy szép de ott megérteted magad angolul és németül a kínaiaknál viszont:)

Nagyobb a potencia a keleti nyelveken főleg az ilyen kínai, japán gyáróriásokén:)

2016. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!