Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért nem válaszol itt mostaná...

Miért nem válaszol itt mostanában senki a francia nyelvvel kapcsolatos kérdésekre?

Figyelt kérdés

Azelőtt mindig kaptam két-három nagyon jó választ minden problémámra, most meg egy idő óta úgy néz ki, mintha mindenki elfelejtett volna franciául.

Mi történt?



2016. okt. 29. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Én is mindig válaszolgattam Juliannával együtt, még most is szoktam valamelyest, de - szerintem Juliannával együtt - megelégeltem, hogy állandóan lepontoznak annak ellenére, hogy helyes a válasz. (Vagy ami még jobb, hogy be is szólnak.) Nem az idegesít, hogy romlik a százalékom, egy cseppet sem érdekel az a része, csak az mondjuk eléggé zavaró, hogy 0 (vagy nagyon alacsony) százalékra értékelik a választ, és így az adott kérdező vagy más olvasók, akik profitálhatnának a válaszból, meginoghatnak, és nem lesznek benne biztosak, hogy tényleg úgy van-e, helyes-e a válasz, stb. És nem tudom, hogy ki/kik és miért pontozza/pontozzák le direkt a hozzászólást vagy szólnak be bármilyen franciás kérdés/válasz kapcsán!
2016. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kaptam néha Juliannától remek privát válaszokat azután is, hogy valaki rámászott a francia kérdésekre, de megírta, hogy olyan munkája van, ami miatt el kellett utaznia.

Tudom, kedves 82%-os hozzászóló, hogy a te fordításaid is nagyon jók, és ahogy körülnéztem, látom, hogy tényleg le vannak pontozva a legjobb válaszok is.

Nem is csodálom, hogy elment a kedvetek a segítségtől.

A baj csak az, hogy ennek mi, franciául tanulók isszuk meg a levét.

Néha egy-egy jó jegyet a ti válaszaitoknak köszönhettem, nem is beszélve az értelmes magyarázatokról.

Igazán nem tudom, mit lehetne ezellen tenni!

2016. nov. 2. 20:14
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
#12: Örülök, hogy ezt olvasom. :) Válaszoltam azóta megint pár franciás kérdésre, de szintén lepontozás lett belőle. Viszont ettől függetlenül azért szeretnék továbbra is segíteni - és biztos vagyok benne, hogy Julianna is, ha majd ráér. Nem ment el tőle a kedvem teljesen, csak bosszantó egy kicsit.
2016. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok! Ha nem bànjàtok besegìtenék! Az elmùlt napban màr több kérdésre is válaszoltam ami franciával kapcsolatos.

:D

További szép estét

2016. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ahogy a (nemlétező) százalékodat látom, semmit nem találtam, amit te fordítottál volna.

Beszólogatást viszont annál többet.

Úgyhogy példa híján jobb, ha hallgatsz!

2016. nov. 3. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!