Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 20 évesen nem késő megtanulni...

20 évesen nem késő megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Angliában szeretnék élni, ezért szeretnék angolul tanulni. Eddig németül tanultam, úgy hallottam azután könnyű az angol. Mire számítsak, kb. mennyi időt vesz igénybe, míg eljutok a középszintű nyelvvizsgáig egy közepes szorgalommal?
2010. máj. 7. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
tanár mellett is évekig, mire emgtanulsz sok szót, nyelvtan, és ahsználni is...kéepsségtől is függ!Amúgy sosem késő elkezdeni:)
2010. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Német után nagyon könnyű az angol, tapasztalat. Tízed annyira se bonyolult a nyelvtana. Mondhatni pofonegyszerű.
2010. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

sokat levelezz angolokkal, mert így pont azokat a szavakat szókapcsolatokat,nyelvtanti szerkezeteket tanulod meg, amiket amúgy is használnál.

Ez sokat segít, hidd el.

Én is 20 éves vagyok, és én is most kezdtem el angolul tanulni:D

2010. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!