Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha angol szakot választok...

Ha angol szakot választok minornak, mennyit fejlődhet a nyelvtudásom?

Figyelt kérdés

Szintén egy nyelvszakra mennék főszakra, de sok helyen azt olvastam, hogy angol minoron nem tanultak meg felsőfokon angolul.

Szeretnék olyanoktól választ kapni akik érintettek ebben!

Illetve, ha ne az angolt válasszam, akkor mit lenne érdemes felvenni minornak?

Gondolkoztam már finn vagy esetleg görög nyelven, ügyvitelen, vagy szerkesztői ismeretek szakon.De szívesen várok ötleteket.

Köszönöm előre is!

18/L



2017. aug. 16. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Már 6 hónap után levizsgáznak felsőfokon é)
2017. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze utánna már mindenki linkel. Szex, alkohol, drogok...
2017. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor viszont nem értem miért van sok negatív vélemény róla😯
2017. aug. 16. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első évben szinte csak nyelvfejlesztés van. Persze tanártól és hozzáállástól is függ, hogy mennyire fejlődsz, de valóban nagyon sokat lehet.

Azért van sajnos sok rossz vélemény róla, mert sokan nem elég céltudatosak. Csak azért mennek oda, mert nem tudják még, hogy mit akarnak valójában kezdeni magukkal, vagy mert az angol jól ment nekik, hát mennek angolra. De az nem tudatosul bennük, hogy ez a szak kőkemény irodalom, történelem és nyelvészet. Persze át lehet vészelni kevés tanulással, aztán megcsinálni egy másik diplomát, mert nem kapnak munkát pusztán a nyelvtudásuk miatt. Ez nem egy nyelviskola, ide annak érdemes menni, aki TÉNYLEG ilyen irányba akar elmenni, és konkrét elképzelései vannak diploma utánra.

2017. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem igazán lenne való nekem, mert csak a nyelvtanulás a célom az angollal, köszönöm a választ:D
2017. aug. 17. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!