Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek sikerülhet?

Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés
Februárba szeretnék menni felsőfoú angol nyelvvizsgára. Most ugye szeptember van, hetente kétszer járok 60 percet magántanárhoz. Tavaly megcsináltam az előrehozott érettsegit angolból közép szinten az 90% lett. Másfél éve pedig a B2 Telc nyelvvizsgám az olyan 85% környékén lett. Itthon pedig napi 1-2 órát tudnék vele foglalkozni, teszteket csinálnám emellé Traveller C1 et veszem most. Szóbelire pedig Let's discuss it és 1000 kérdés 1000 válasz könyvet tanulmányoznám. Szerintetek sikerülhet? Nagyon kéne érettségieg a plusz pont.

2017. szept. 11. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :) Szerintem simán fel lehet készülni rá, főleg, ha ennyit időt foglalkozol vele. Furcsa egybeesés, de nekem is 90%om lett most előre hozott érettségin (eléggé elrontottam), nekünk suliba kellett megvenni a Traveller-t és nekem is telc kozepfokum van :D

Én most októberben megyek felsőfokra, nyár eleje óta készülök tudatosan rá, heti 1,5 óra magántanár + töltöm a felkészítő könyvet.

Szóbeli tételek keményebbek kicsit, de át kell tanulni a szóanyagot :)

Sok sikert majd Neked!

2017. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh október nemsokára itt van. Sok sikert neked is reméljük a legjobbakat, majd írd meg hogy sikerült. :)
2017. szept. 11. 23:06
 3/7 Blaster123 válasza:

Én anno fordítva csináltam, érettségi előtti évbe, harmadikban, emelt angol (75 %körül lett összesítve), majd érettségin közép angol 93 % .

Harmadikos koromban, akkor az emelt angolra készülve majdnem 1 évet jártam különtanárhoz heti 1x. Gimnáziumi oktatás nem sok +-t adott etéren.


Ennyi időt belefektetsz meg foglalkozol vele, szerintem simán menni fog.

2017. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos nálunk se valami színvonalas az oktatás, mivel má megvan az érettségim angolból így nemis járok be órára hanem inkább tanulom a felsőfokú anyagot amit a magántanár ad.
2017. szept. 11. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen! Sok sikert!


Hova felvételizel?

2017. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bme vegyészmérnökire szeretnék menni, emelt kémia mellé ez lenne a plusz pontom.
2017. szept. 19. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Én idén februárba mentem ÖSD B2-re 4 hónap alatt készültem fel rá úgy,hogy azelőtt semmi háttér tudásom volt németből.És így engem is felvettek az egyetemre.
2017. szept. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!