Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan szerezhetnék felmentést...

Hogyan szerezhetnék felmentést németböl?

Figyelt kérdés
Esti tagozatos éretségire járók alaból a munkát és a iskolát nehéz ösze egyeztetni és a nyelv nagyon nehezen megy ..(nehezen irok és olvasok is...nem csak németböm) hogy tudnám elintézni ne kelyen belöle éretségizni alaból hüyleség az egész mert semmit nem ad se nyelv vizsgát semmit ...az éretségi meg sajnos kell
2017. szept. 26. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben van olyan tulajdonságod(például diszlexia) ami hátráltat a tanulásban először ki kell vizsgáltatni majd a szakértői véleménnyel az igazgatónál kérni a felmentést.
2017. szept. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Leteszed a nyelvvizsgát
2017. szept. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)Ijen dixlesziárol szóló papirt honnan tudok szerezni??
2017. szept. 27. 04:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, hogy még csak most kezdted. Nem piszkálás, de szerintem nem kellene ezt a dolgot erőltetni...Már az érettségit. Van akinek megy, van akinek nem...
2017. szept. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy nem menne mert nem vagyok hülye mert jártam erösebb iskolábba semmi bajom ugymond nem volt csak hülye voltam ott hagytam ....csak az éretségi meg kell igy utolag rájötem mert itt az a baj hogy mindent ahoz kezdenek köttni aminek semmi értelme..nem mehetek olyan helyre dolgozni amit amihez joformán értek mert nics éretségim,mert ahoz kötöt és ezért kell sajnos. nem panaszkodom mert igy is jol fizető munka helyem van csak az a baj hogy ugye az órákat meg a munkát nem lehet ösze kötni mert amire melobol be érek iskolábba adigra márt az orák felle lemment ugy meg nem értem meg..és ezért kellenne a felmentés
2017. szept. 29. 06:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Matekot,magyart ,tőrit, könyen tudom tanulni könyvböl amiröl tanulunk de a német nem megy ha lemaradok rolla
2017. szept. 29. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!