Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes negyedszer is elmenni...

Érdemes negyedszer is elmenni angol írásbeli nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

3x voltam eddig. Nem is az utolsó pillanatra hagytam. Tavaly tavasszal meglett a szóbelim, majd tavaly ősszel jártam különtanárhoz és idén januárban voltam először írásbelin. Nem sikerült. Voltam áprilisban is. Arra már rengeteget készültem. Végigcsináltam a szakmai nyelvkönyvek közül mindet ami kell, napi szinten angoloztam. Az sem sikerült. Voltam most októberben. Ma lett eredmény, megint sikertelen. Igazából már belefáradtam, mert akármennyit készülök sosem érem el a minimumot. Januárban emiatt nem is fogok diplomát kapni. Kezdem úgy érezni hogy hagyni kéne a francba.

Érdemes ezt még erőltetni? Teljesen el vagyok keseredve. A vizsgadíj is így olyan mintha kidobnám az ablakon.

Valakinek valami hatékony tipp a tanuláshoz? Nekem már semmi ötletem nincs :(

23N



2017. nov. 3. 18:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
77%

Kidobta a pénzt az ablakon, tanulás helyett vizsgára dresszírozot, kikészítette magát idegileg. Nem, nem jobb, mint ha helyette tanult volna. Sőt, annál se jobb, mint ha helyette nem csinál semmit.

De nem az volt a kérdés, hogy jó-e, hogy ezt tette. Az a kérdés, hogy folytassa-e ugyanígy. Ne folytassa.

2017. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem tanulás nélkül mentem el vizsgázni, nem értem hogy nem lehet ezt felfogni...
2017. nov. 4. 16:59
 23/24 A kérdező kommentje:
Hihetetlenül rosszindulatú ember vagy aki a saját baromságát hajtja. De gondolom ettől vagy boldog. Akármilyen kérdést írok ki mindenhol megjelenik egy magadfajta. De tényleg az összes kiírt kérdésem alatt ez van. Hihetetlen. Vagy lehet az összes alatt te osztod az észt.
2017. nov. 4. 17:15
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Semmi nem volt a válaszomban, amiért töröltetni kellene. Leírom még egyszer, senki nem mondta, hogy ne lettél volna szorgalmas. Homokba dugod a fejed és várod a buksisimit érte.
2017. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!