Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt le tudná valaki ellenőrizn...

Ezt le tudná valaki ellenőrizni nekem? Angol fordítás!

Figyelt kérdés

Igen csalódott voltam, mikor a gyerekem azt mondta, hogy a legtöbb idejüket bent töltötték. Mitöbb, aznap este sebeket találtam a vállán, amit egy másik gyerek okozott. Úgy gondolom mindez nem történt volna meg, ha jelen van a személyzet, akinek gondoskodniuk kellett volna róluk.

..............

I was very disappointed when my child told me they spent most of their time indoor. Moreover, I found scars on his shoulder that night, which was accidentally caused by one of the kids. I think it would not happen if there is the staff, who would look after them.


2018. máj. 18. 10:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

FYI

Definitions of scab

noun

a dry, rough protective crust that forms over a cut or wound during healing.

As this mesh dries, it hardens and forms a scab to protect the wound as it heals.


Hadd mar fel, nem jol tudod.

2018. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha ti nem egy vagytok, akkor egyikőtök rontson vagy javítson, vagy vegyen fel nevet, mert marha zavaró, hogy egymás után felelgetnek a 64 %-osok, és nem tudni, melyik kicsoda. :D

De most ti két malomban vitáztok? A scab az az var, nem? A sebhely meg az, ami meglátszik a bőrön 20 év múlva is.

2018. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A scab az a seb, a megszaradt ver, amit kerdezo irt.

A scar kovetkezhet egy sebbol ami megmarad 20 ev utan is.

Isaura osssekeveri a fost a sz@rral, de csak hajtja a magaet.

2018. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!