Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angol könnyebb, mint a...

Az angol könnyebb, mint a német, más is utálja a nyelveket?

Figyelt kérdés

12 évig tanultam németet, tettem egy érettségit, meg egy nyelvvizsgát, mindkettő 90 % fölött.


Gyűlölöm. Főleg amikor rájöttem mennyore nem tudok semmit, mennyire rosszul beszélek és sosem fogom normálisan megértetni magamt, soha nem szeretnék németül társalogni. Kimerül a boltban azzal, hogy "Danke".


Ellenben angolt csak 4 évig, meg magamtól és folyékonyan beszélem, megértek anhol nyelvű újságokat, filemeket.


Bár alapból hülyeségnek tartom ezt a nyelvtanulást, sosem fogom megtanulni, felesleges időpazarlás.


2019. jan. 19. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A nyevtanulas jo alap, fundamentum de ugyis aktiv hasznalt tanit meg. En jol tudok angolul, az olvasott es hallott (foleg amerikai) angolt tokeletesen megertem. De ha beszelni kell nem jon sokszor a szo a szamra.
2019. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak a németet utáltam. Olaszul, spanyolul és angolul sokkal könnyebben megtanultam. Én szeretem a nyelveket, kinyílik előtted a világ.
2019. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!