Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Az orosz az üzleti életben mennyire hasznos manapság?

A BGE-re járok pénzügy és számvitelre. Másodéves vagyok, angolból felsőfokúm van és az oroszt szeretném másodiknak elkezdeni.

A többi nyelv nem vonz annyira, az orosznak a hangzása viszont nagyon tetszik.

Keress kérdéseket hasonló témákban: orosz, szláv, közgazdász, BGE, Budapesti Gazdasági Egyetem, számvitel, pénzügy

márc. 28. 18:02  Privát üzenet  

A válaszok

Az egyetemen el lehet kezdeni nulláról?

Nem csak szaknyelvi kurzusok vannak amikhez már alaptudás kell?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 6. 23:46 Privát üzenet

Szerintem Magyarorszagon nem er olyan sokat az orosz nyelvtudas, de keletebbi reszeken mar annal inkabb.

Akkor tudom ajanlani, ha esetleg van valamilyen kapcsolatod az orosz uzleti vilagban, de hat ki tudja, lehet lesz a jovoben. Ha nagyon tetszik mindenkepp kezdd el, inkabb tanulj egy olyan nyelvet, aminek elvezettel nezel elebe

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 11. 21:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Törököt vagy oroszt éri meg jobban tanulni manapság?
Manapság milyen nyelvet érdemes tanulni?
Szerintetek manapság érdemes oroszul tanulni? Van jövője ennek a nyelvek?
Manapság megéri oroszt tanulni?
érdemes manapság az orosz nyelvet tanulni?
A svéd, finn, francia, orosz és spanyol közül melyiket a legérdemesebb manapság tanulni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!