Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Belemerjek vágni az angol-néme...

Belemerjek vágni az angol-német szakos egyetemi tanárképzésbe?

Figyelt kérdés

Angolból van egy felsőfokú nyelvvizsgám, azon a szinten vagyok. Németből középfokúm van.

Ragadnak rám a nyelvek, ebből a szempontból szerencsés vagyok.

Belemerjek vágni, vagy inkább hagyjam ilyen tudással?


2019. ápr. 10. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de hatalmas szorgalom kell hozzá.
2019. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen mindenképp (ha csak az tart vissza hogy elég-e a tudàsod)
2019. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én német tanárszakot végeztem, ott anno emelt szintű érettségi volt a felvételi követelmény. Nekem volt egy középfokú nyelvvizsgám, de nem voltam túl penge, őszintén szólva. és a csoporttársaim többsége is csak középfokon tudta a nyelvet. persze azóta megtanultam rendesen, közel anyanyelvi szinten, tanítok is. Eleinte nehéz volt, főleg az irodalomórák, de nem lehetetlen. Szeritem vágj bele nyugodtan!
2019. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Rendszerint elbizonytalanodok, hogy elég lenne-e oda a tudásom, de akkor belevágok!
2019. ápr. 12. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!