Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol középfok ORIGO vagy BME?

Spanyol középfok ORIGO vagy BME?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok, milyen a könnyebb?

2019. jún. 6. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az origot csináltam, igaz, felsőfokot. Nekem nagyon kellemes élmény volt a szóbeli, nagyon normális bizottság volt, de egy ottani hölgy, aki az adminisztráción dolgozik, mondta, hogy a spanyol tanszéken mindenki baromi rendes és emberi.

Az írásbeli nekem nagyon könnyű volt, de mondjuk én sokat olvasok spanyolul (sajtót főleg), ez biztosan segített.

2019. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Origon egyébként csak kétnyelvű van?
2019. jún. 14. 17:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve szóbeli témaköröknél van olyan, pl. hogy 1/A és 1/B. Húzni kell tételszámot? Illetve a kötetlen beszélgetésen tényleg csak ezek a témák merülnek fel, elég ezekre készülni?
2019. jún. 14. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, csak kétnyelvű van az origonál. Nem húzni kell, hanem egy érintőképernyőn kell rábökni 3 kártyára, az első a kötetlen beszélgetés témája (nekem a Diversión volt), a második a kép (két kép közül választhatsz), a harmadik pedig a szituáció. A képernyőn látod a tételed, a képeket és a szituációt is. A tételek egyébként megegyeznek azzal, ami a honlapon is fent van. Hangfelvétel is készül, ha esetleg probléma merülne föl, utólag lehessen ellenőrizni, hogy kinek volt igaza.
2019. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!