Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki tudnátok javítani amit...

Ki tudnátok javítani amit írtam angolból a szobámról?

Figyelt kérdés
I live in a family house in a small village. I live with my family. Our house is medium sized. The house has 3 bedrooms, a living room, a bathroom and a kitchen. We have a garden too. In there are beautiful flowers and trees. We spend a lot of time in the garden. I spend a lot of time in my room too. I have an own room, that I share with no one. My room is medium sized. It is open from the hall.In the corner of my room there is my bed. Above my bed there is a bookshelf. I like reading many books. Next to right my bed there is my nightstand. On the nightstand there is an alarm clock. In front of my bed there is my TV. It hang on the wall. The walls are light brown. Next to TV there is my table. On the table there is my computer. I play games a lot on it. I connect my tv to my computer many times because this way I can get a bigger screen. Before my table there is a chair. In the middle of my room there is a carpet on the floor. Next to right carpet there is a big wardrobe. I like living in my bedroom because it is comfortable and bright.

2019. júl. 13. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

There are beautiful flowers and trees in our garden vagy In our garden there are...


I have MY own room


I like reading books , szerintem nem kell a many, vagy helyette akár a lot of books/ lots of books, ha azt akarod mondani hogy szeretek sok könyvet olvasni


Right next to my bed/carpet (előre kerül)


It hangS on the wall


Next to MY/THE TV


In front of my table ->before - előtt , de ez időre utal


Összességében jó lett

2019. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam , mondjuk ez a It hangs on the wall sántít nekem, lehet inkább passive voice kéne pl It is hung on the wall (fel van akasztva a falra) vagy talán ettől még jobb az It is put up on the wall vagy It is attached to the wall. (hozzá van csatolva/ kötve a falhoz, rá van erősítve a falra - utsó kettő ezt jelenti)
2019. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2019. júl. 13. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:

hang: Attach or be attached to a hook on a wall

Szóval lóghat az a kép, nemcsak fel lehet akasztva.


In there are... helyett There are... ...in it.

2019. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!