Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Most mi csináljak ha nem...

Most mi csináljak ha nem tudom eldönteni menjek e vagyonőr tamfolyamra vagy sem? És ha ki nevetnek?

Figyelt kérdés
2 nap múlva kéne beiratkozni nem tudom menjek e vagy sem? Nem hiszem nekem való de nincs jobb. Mi lesz ha kinevetnek beiratkozáskor vagy lehet be sem engednek iratkozni? Olyat lehet? Mit tegyek?

2021. jún. 1. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi okuk lenne rá? Megfelelsz a követelményeknek?
2021. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,ha nincs izom tömeg felmérés vagy valami hasonló teszt.
2021. jún. 1. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Komolyan, te toll vagy, vagy egy szellemileg sérült srác?


Már vagy a 10. ilyen kérdésed. SEMMI fizikai felmérő sincs. Jó, nem lehet majd kidobó, vagy behajtó, de egy gyárban kamerát bámulni, vagy sétálni egy plázában csak tudsz.

2021. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ma délutánra kell menni aztán mégis megyek mert ingyen van és majd lesz valami. De csak tegnap jeleztem vissza hogy megyek olyan sokat gondolkodtam. Remélem nem gond nekik.
2021. jún. 3. 11:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Na voltam tényleg bárki mehet de jó nagyon felvesznek majd szólnak ha indul. Viszont a jelentkezési lapon volt olyan kér e állami segítséget vagy nem vagy valami ilyesmi és nem tudtam igen vagy nem ezért semmit nem írtam be oda. És elfelejtettem megkérdezni mi az, ha hívnak telefonon erre rá kérdezek az mi volt? Nem tudom mi lehetett alapból az állam fizeti a képzést szerintem majd rá kérdezek mert érdekelne nem igazán értem mert alapból mindenkit az állam segít meg.
2021. jún. 3. 20:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg átnézte a csaj a papirokat és jó volt de azért erre rá kérdezzek ha hivnak?
2021. jún. 3. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!