Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Manapság miért buktatnak...

Manapság miért buktatnak ennyire forgalmi vizsgán? Írom ezt úgy, hogy végzetes hiba nincs! 3x buktam ebből 2x az oktató satuzott. Érdekes az is ,hogy ez az oktató egy másik diáknál ugyan ezt ugyan ott játszotta el ugyan abba a szituban.

Figyelt kérdés
Időközben leváltottam az oktatót. De a menyasszonyom olyanért is meg buktatták l,hogy le fulladt holott az csak 2 hibapontnak minősül.. Tényleg ilyen világot élünk?

jan. 15. 15:34
 1/5 anonim válasza:
Na és milyen volt az a két konkrét szituáció, amikor neki kellett satuznia?
jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érdemes "elbeszélgetni" az oktatóval....
jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
💴 … mi másért
jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Válaszolnék mindenkinek.

Az első szitu egyenes sávba érkeztem balra kellett mennem kiraktam az irányjelzőt tükör+oldalra néz na láttam nekem piros lesz el vettem a lábam a gázról fék 25km/h-ig utána kuplung fék nem állt előttem senki így engedtem az autót előrébb úgy, hogy a záróvonal előtt álljak meg kB 59 centire erre fogta és bele satuzott rá kérdeztem mivolt ez és csak nézett ki az ablakon teszem hozzá vissza fele félig még én vezettem. A második eset jobbra hátra párhuzamos parkolás mindent úgy csináltam ahogy elő van írva (5x is hátra tekintettem tolatás megkezdése

előtt) meg kezdtem a manővert erre be satuzott azzal a címszóval, hogy össze koccanunk na akkor fel idegesítettem magam kiszálltam mondtam neki jöjjön nézze meg 1 meter simán van az én autóm orra és a parkoló autó "segge" között. Nem szállt ki meg nézni. A 2. Bukásomnál pedig már minden megvolt vissza felé mentünk a kiindulási pontra erre azt mondta a v.biztos ,hogy a bal hátsó kerekemmel érintettem a záró vonalat.

jan. 15. 19:55
 5/5 A kérdező kommentje:

Javítanám a válaszom.

Index tükör +oldalra nézés után be soroltam.

jan. 15. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!