Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » SEGÍTSÉG! ÁTVERÉS LEHET AZ...

SEGÍTSÉG! ÁTVERÉS LEHET AZ EGÉSZ? MIT GONDOLTOK?

Figyelt kérdés

Még szeptemberben kihírdettek egy kozmetikus tanfolyamot, elég drága, de állítólag márkás kozmetikumokkal dolgoznak a képzés alatt, és többféle tanusítványt biztosítanának a befejeztével.

A furcsa az, hogy a weboldalon feltüntetett oktatásszervezők és az egész cég nem elérhető, több telefonszám, e-mail is fel van tüntetve, de vagy nem veszik fel vagy mobil esetén ki van kapcsolva, vagy szintén nem veszik fel, még sms-re sem reagálnak(és a facebookos oldalukon sem). Néha küldenek egy tanfolyami tájékoztatót e-mailben, hogy elhalasztják következő hónapra a beíratkozást. Szeptember óta--Januárig halasztották a beiratkozást. Egyszer annyit reagáltak vissza e-mailben ,hogy a kevés jelentkező miatt halasztgatják a tanfolyamot, és ha előre kifizetném a beíratkozást és mégsem indulna a képzés akkor csak 90 nap mulva tudják visszaadni az összeget.

Tehát a lényeg, hogy nem tudom őket elérni, és nem tudok több infót szerezni a képzésröl,a beíratkozásról és az egészről. Mert egyébként érdekelne.

Nem értem miért hirdetik és miért adnak meg elérhetőségeket,ha nem válaszolnak hónapokig. Lehet, hogy csak a pénzt akarják beszedni és aztán leráznak mindenkit.


NEKEM EZ AZ EGÉSZ NAGYON GYANÚS, KÉRLEK TITEKET,HOGY MONDJÁTOK EL MIT GONDOLTOK ERRŐL!NAGYON FONTOS LENNE!NEM AKAROM, HOGY ÁTVERJENEK!


Ez a weboldaluk: [link]


2011. dec. 23. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha esetleg mégsem lenne kamu,akkor elég béna a marketing...Legalább válaszolhatnának a jelentkezőknek.A helyedben egy fillért sem fizetnék egy olyan cégnek, amely hónapok óta nem elérhető.Szerintem keress másik tanfolyamot.
2011. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem inkább hagyd az egészet a fenébe
2011. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!