Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha a 2. év után jelentkezek a...

Nsl126 kérdése:

Ha a 2. év után jelentkezek a 2 éves IB érettségi (nemzetközi érettségi) programra akkor új órarendet kapok és másik osztályba is kerülök, vagy csak az alap tanításon felül veszek részt a tanfolyamon? Véleményeket is szívesen várok?

Figyelt kérdés
Mennyivel eredményesebben tudok továbbtanulni külföldön egy nemzetközi érettségivel mint a magyar nyelvűvel?

2015. júl. 12. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy annyira specifikus kérdés, hogy sokkal célszerűbb lenne az iskolától megkérdezni, mivel csak ők tudják rá a választ. Abban biztos lehetsz, hogy így is, úgy is új órarendet kapsz minden évben, ez minden iskolában így van, de az osztályba sorolásról csak az adott iskola tud felvilágosítást adni. Így nyári szünetben általában kéthetente van ügyeleti időpont, amit ki kell írniuk a kapura és a honlapjukra is
2015. júl. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen más tanrendű, biztos, hogy új órarendet kapsz. Az alap tanítást abszolút elhagyod. Én azzal megyek ki most külföldre, nekem sokat változott a világnézetem, és az is biztos, hogy esszéírás terén is például hasznos tapasztalatokat szereztem, tehát szerintem mindenképp megéri.
2015. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!