Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek a 4,46-os átlag...

Szerintetek a 4,46-os átlag borzasztóan rossz nyolcadik osztályban?:D

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy egy viszonylag erős iskolába járok per pillanat,így az átlagom nemigen akart felszökni az idei évben sem,bármennyire is próbálkoztam.Sőt,mondhatni romlott.Azokból a tantárgyakból,melyek a hozott pontokba is beleszámítanak,a matematikát leszámítva mind ötös vagyok.(a matek sajnos nem az erősségem,ráadásul legnagyobb szerencsémre egy rémes tanárt fogtam ki:'))A leendő iskolákról is vannak ambícióim,de semmiképpen sem szeretnék egy versenyistállót választani.Köszönöm,nyolc év éppen elég volt.Egy Berzsenyi Dániel szintű iskolába való bekerülést képes lennék abszolválni ilyen tanulmányi eredményekkel?Mit gondoltok? Esetleg tudnátok humán-történelem tagozatos iskolákat ajánlani?Nagyon megköszönném!Minden vágyam hogy történelmet,irodalmat tanuljak!:)

2021. jan. 18. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, én vagyok az utolsó kommentelő. Csak az én fejemben fordult meg, hogy ez a kérdés maga egy dicsekvés? Nyilván a 4 és 5 közötti átlag az nem lehet olyan rossz, ráadásul smileyval írtad ki. Ráadásul a gimibe való bekerüléshez kell írásbeli és szóbeli felvételi, nem csak a jegyek számítanak, szóval a kérdés maga is értelmetlen, hiszen úgyse csak a jegyek számítanak de a jegyeidet mi is max annyira ismerjük, mint te. Amit meg a versenyistállóságról írtam, nem lehet, hogy csak te hiszed annak? Általános iskoláról beszélünk 12 éves gyerekekkel, nem elit gimiről.
2021. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szia utolsó válaszoló!Elnézést,ha rosszul fogalmaztam meg a kérdésemet.Talán dicsekvésnek tűnt,ellenben egyáltalán nem erről van szó,valóban rossznak tartom ezt az eredményt.Időközben sikerült javítanom még egy tantárgyból,a kérdést valójában elkeseredettségemben írtam ki,mert azt hittem,nem sikerül felhúzni ötösre a jegyem,ha nagyon érdekel biológiából.Az iskola valóban erős, Budapest elit gimijei közül valamelyik tagiskolája.Efektíve tanítanak gimnáziumi tanárok is!:DMégegyszer elnézést a félreértésért,további szép estét!:)
2021. jan. 21. 21:07
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki drukkolt!:DÖsszemszámoltam,sajnos 72-pontot értem el.Nem valami jó ez az eredmény,de nincs mit tenni!:/Remélem felvesznek mindenkit oda, ahova menni szeretne!
2021. jan. 23. 14:04
 14/16 anonim ***** válasza:
Uhh, hát nem tudom, #1 vagyok, én 53 pontos felvételit írtam, így a 72 nem értem, hogy hol nem jó. főleg ha nem versenyistállót akarsz.
2021. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolso, sok helyre nem elég sajnos. Én 3 éve felvételiztem, kitűnő voltam általánosban, 75 pontot írtam, volt egy maxos szobelim, ezzel együtt kb. utolso helyen jutottam be a suliba.
2021. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
most kicsit idősnek érzem magam, pedig csak 5 éve felvételiztem, nagyon durva, hogy ilyen eredményekkel is nehéz... Akkor még abba a "nagyon jó" suliba is, amit első helyen jelöltem, bekerültem volna 70 pont körüli felvételivel. Viszont szerintem van esély arra most, hogy kicsit még alacsonyabb lesz az átlag, mert annak ellenére, hogy nektek nem volt online oktatás, valamilyen szinten ettől függetlenül is nehezítés volt a jelenlegi helyzet sokak számára.
2021. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!