Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az orvosi egyetemet elkezdheti...

Az orvosi egyetemet elkezdheti valaki 32 évesen?

Figyelt kérdés

...még ha nem is vagyok Albert Schweitzer...aki 30 évesen kezdte és miCSODA lett belőle?!

Segédápolónak jelentkeztem egy kórházba, ápolói okj-re járok -az ápolási igazgatónő meg rákérdezett, mért nem megyek az orvosira?! Nos, ennél nagyobb bókot ritkán kap egy ember... Tegyük hozzá, nem nézek ki a koromnak megfelelően. (Sokkal fiatalabbnak, és úgy is érzem magam). Jöjjenek a vélemények, a kövek, meg mnden hideg-meleg! :) Kíváncsi vagyok!



2015. aug. 12. 00:57
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. okt. 7. 18:13
 42/44 anonim ***** válasza:
végül elkezdted?:)
2020. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. júl. 26. 11:02
 44/44 A kérdező kommentje:
Azóta teljesen letettem az eü.-ben váló foglalatosságokról. Eredetileg nyelvtanár diplomám van,innen volt az ápolónőkor kikandikálás. Azóta sok minden megváltozott velem.
2020. júl. 26. 11:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!