Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi visz rá 1 fiatal lányt,...

Mi visz rá 1 fiatal lányt, hogy így elrondítsa magát, ilyen társaságba keveredjen? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 21. 13:49
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
30%
Jó kérdés. Nagyanyám ugyanezt kérdezte a rocker csajokról is.
2010. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Jogos az ő kérdése is.
2010. okt. 21. 13:55
 3/42 anonim ***** válasza:
33%
valami lelki dolog lehet a háttérben.:(
2010. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.Punkok.Én is az voltam fiatalon.Majd meg komolyodik.Meg neki sincs szerintem minden nap belőve a haja.
2010. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

ez is egy stílus. számukra az a ronda ahogy a diszkósok öltözködnek, ennyi.

Az hogy a társaság milyen...hát nyilván elfogult vagyok mert szeretem a punkokat, de megosztok veled valamit... Életemben egyszer mentem el diszkóba, naná hogy vmi f*sz beletett vmi sz*rt a piámba, egész éjjel rosszul voltam. A wcbe csoportokba sz*pták a pasikat a lányok, rib*nckodtak egész éjjel, csak éppen a megjelenésük volt más.

Punk társaságba még sosem drogoztak be. más drogok játszanak ott is, nem ezt mondom, de míg ők beszívnak és chilleznek egyet a parkban a kannásboruk mellett, addig a diszkóban bedrogoznak és megb*sznak. Van ellenpélda, vannak tényleg rossz társaságok, de alapvetően nem minden punk olyan...

A kinézet... hát az neked nem tetszik, tarajat én sem vágatnék magamnak már, de ez ízlés kérdése...

2010. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
82%

Lelki dolog?! Ez nagyon tetszik!!! :D

Attól mert valaki másképp néz ki mint az átlag egyből valami lelki baja van???Semmi lelki izé nincs benne.Ez egy életforma.De jó is volt régebben.

2010. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Érdekes, én ennyire szélsőséges dolgokat sosem tapasztalok diszkóban... Persze, láttam már én is, hogy ott szexeltek, láttam ott drogos embereket, de pl. az én italomba sosem tudtak semmit belekeverni, mivel figyeltem rá... Punk bulin/koncerten még nem voltam, viszont régen rendszeresen jártam rock koncertre... Na, ott is volt drog is, szex is. :) Csak az emberek voltak igénytelenebbek, mint diszkóban.
2010. okt. 21. 14:00
 8/42 anonim ***** válasza:

én tapasztaltam, pedig elhiheted nem hagyom magára a piám (megszoktam, ha leteszem valaki megissza)

van szex, szex mindenhol van...csak nem idnegy milyen formában. Lehet én voltam nagyon gáz helyen de tényleg sorban sz*ptak a nők:D jó-jó nem mondom hogy a legegészségesebb életforma, de semmivel sem evszélyesebb mint a diszkó.

egyébként ugyanúgy kinövik ők is, és rendes ember válik belőlük. de nagyon összetartóak.

2010. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Mondjuk valamit magára adó diszkóba be sem engednek 18 év alattit, ez a kislány még közel nincs annyi.
2010. okt. 21. 14:04
 10/42 anonim ***** válasza:
ó ez olyan mint a 18 alatt nem vehetsz piát... ne állítsuk hogy nem tudnak elmenni 18 alatt diszkóba az emberek. maximum a másodikba beengedik őket.
2010. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!