Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi visz rá 1 fiatal lányt,...

Mi visz rá 1 fiatal lányt, hogy így elrondítsa magát, ilyen társaságba keveredjen? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 21. 13:49
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Biztosan állítom, hogy ahova én járok, oda nem jön be 18 év alatti.
2010. okt. 21. 14:07
 12/42 anonim ***** válasza:
az a kivétel. de a mellette lévőbe igen.
2010. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Igényes helyekről beszélek.
2010. okt. 21. 14:08
 14/42 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már!!!Igényes meg nem igényes.A legtöbb disco tele van a tizenévesekkel.Pedig hidd el, amikről én beszélek azok se lebujok, meg holmi lepukkant késdobálók. De amelyik fiatal be akar menni az megoldja.
2010. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
nem állok le vitatkozni, mert nem érdekel. van kivétel. az igényes helyeid azok... ettől függetlenül minden 14-17 éves kislány azt hajtogatja hogy milyen jó volt a diszkó tegnap, hát valahogy akkor biztos bejutottak valahova.
2010. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Az sem jobb, mint ez a képen :DDDD

Remélem sosem lesz lányom!

2010. okt. 21. 14:15
 17/42 anonim ***** válasza:
A szülői szigor, a bigottság meg a tanulatlansága a szülőknek..
2010. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

nem minden esetben van köze a nevelésnek és a szülőnek ehez!

Az én édesanyám művelt is, és nagyon figyelt rám mindig, csak én voltam neki, ketten a világban éltünk, mégis punkok közt nőttem fel. Igaz ami igaz, én nagyon kultúrpunk voltam, tudtam a határaimat és nem feszegettem, anyu mindig tudta hol vagyok és mit csinálok, soha semmi baj nem volt belőle: és msot "felnőtt" fejjel azt mondom: a lehető legjobban nevelt fel. Láttam magam körül tökéletes családi idilleket szétesni a túlzott szigor miatt, és láttam a szülő iránti tisztelet teljes halálát a túlzott engedékenység miatt. Nálunk megmaradt a bizalom és a tisztelet, és azt hiszem bátran kijelenthetem hoyg rendes ember vált belőlem mindazok ellenére hogy punk voltam.

2010. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim válasza:
Hello az én stílusom is hasonló a lányéhoz... Gondolom azért vagy kiakadva rajta mert nem ismered és külsőre elég vadnak tűnik ez az egész " életforma " de aki benne van és ezt szereti az ellen nem tudsz mit tenni:) Én régen pl sokat jártam discoba kis idő után átértem a rock/ punk stílusra és itt le is ragadtam. Szerintem ez az egész csak társaság függő engem a discos hónapok nem fogtak meg nekem az unalmas volt.És én pl azok közé tartozom aki keveset iszik és nem drogozik.És még sokan mások is ilyenek, ez emberfüggő:) Nem érdemes véleményt mondani 1 ilyen lányról ha nem ismered lehet külsőre megbotránkozol de ki tudja ha máshogy nézne ki akár legjobb barátod/ barátnőd is lehetne... 20/f
2010. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Nem lenne, mert nem barátkozom olyanokkal, akik koszban, mocsokban buliznak és tablettást isznak.
2010. okt. 21. 14:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!