Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi visz rá 1 fiatal lányt,...

Mi visz rá 1 fiatal lányt, hogy így elrondítsa magát, ilyen társaságba keveredjen? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 21. 13:49
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
75%
na látod eljutottunk odáig hogy keményen felszínesen viselkedsz. neked derogál a kannásbor, van akinek nem telik másra. Itt nem az a lényeg hogy mit isznak, hanem hogy kik ők. Az életformájuk, amit véghez visznek. És sokkal összetartóbb társaság mint amilyet te valaha láttál. egyzserűen történelmétől fogva benne van a punkokba az összetartás, egymás segítése, odafigyelés a társra. De te csak ragadj le a kannásbornál: idd meg a gintonicod az igényes diszkódban, és várd hogy hátbaszúrjon a saját társaságod. vagy szúrd hátba őket te; hát így megy ez... Aki nem lát át egy tarajon és egy szakadt nadrágon abból nem is lesz sosem igaz barát aki kiáll melletted a bajban is.
2010. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:
Ezeknek épp itt volt hely sok olyat ismerek akik nem ott buliznak ... Akkor is szerintem bunkóság kicsit véleményt mondani olyan emberről akit nem ismersz
2010. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
46%
Miféle lelki ok??? Ezek rendesen le vannak részegedve. Gyönyörű, mondhatom! Ez a divat, meg a drog, meg a hasonlók.
2010. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Gintonic? Nem jó :D
2010. okt. 21. 14:43
 25/42 anonim ***** válasza:
=) akkor erről ennyit.
2010. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Hajjaj rám is desokan mondták már h "ennek vmi nincs a helyén"

Én ugyan nem vagyok punk. semmiféle műfajba nem tudnak ruházatilag behatárolni. Nálam a piercingekre mondják h minek ennyi. minek a nagy lyuk a füledre stb.


Engem nem izgat a másik ember véleménye. Pont ma reggel megnéztem 1csinos fiatal csajt hát nem megkérdezte h szabad-e a hely? 1általán nem úgy tekintett rám mint 1 ápolatlan emberre. sőt. ő maga ült mellém elég közel.

Megjegyzem nem tudom mirefel szóljátok meg az igényes(nem ragasztózó és higitózó csöves emberekre gondolok) szerhasználókat. Némeik különb mint a józan ember. Ezt tartsátok szem előtt. Nekem sok haverom van akik minden 2-3.nap rítus szerűen használ vmi könnyű szert. Mégis adnak magukra értelmesek.

18/F

2010. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Az, hogy valakinek piercingjei vannak, egy dolog. Bár nem a stílusom, de jól tud kinézni. Nem igénytelenség.

Az azonban mi az, ha nem igénytelenség, hogy ilyen "szobában" vedelik koszos ruhában a kevert tablettást...? :S

2010. okt. 21. 14:47
 28/42 anonim ***** válasza:
pénztelenségnek hívják, többek között.
2010. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Aki pénztelen, az is tud rendet tartani, nem összefirkálni a falakat, tisztaságot teremteni. És talán nem kellene elinnia az eszét, hogy ne legyen örökre pénztelen...
2010. okt. 21. 14:51
 30/42 anonim ***** válasza:
64%

awh... mindegy :)

sztereotíp vagy, felszínes, és még értetlen is.

2010. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!